Specjalista ds. aktywacji marketingowych B2B – segment dystrybucja

Łódź
Pełen etat
UOP

    Po zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną
    Zakres obowiązków
    • współudział w tworzeniu strategii promocji produktów i marki w kanałach dystrybucji w segmencie B2B
    • tworzenie i koordynowanie narzędzi promocyjnych mających na celu zwiększanie sprzedaży w segmencie B2B oraz obsługa bieżących zapytań (we współpracy z działem sprzedaży)
    • zarządzanie budżetem handlowo – marketingowym
    • przygotowywanie komunikacji do działu sprzedaży oraz klientów
    • rozwój materiałów POS/rozwiązań wspierających sprzedaż w sieci dystrybucji, tworzenie zasad ich implementacji i utrzymania
    • analiza danych rynkowych i działań konkurencji
    • monitorowanie efektywności działań i wskaźników ROI, opracowywanie raportów i analiz skuteczności działań
    • współpraca i koordynacja działań z zespołami sprzedaży
    Tego oczekujemy
    • Doświadczenie w obszarze trade marketingu
    • Umiejętność planowania, tworzenia i realizacji strategii trade marketingowych w kanale B2B
    • Zdolności analityczne (analiza dostępnych danych oraz umiejętność pracy z nimi w celu rekomendacji działań)
    • Umiejętności interpersonalne i łatwość w budowaniu relacji
    • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem i kontrolowaniu wydatków
    • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania, marketingu lub sprzedaży)
    • Biegłą znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), doświadczenie w pracy z SalesForce będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
    To oferujemy
    • Realny wpływ na kluczowe procesy w firmie z dużym potencjałem rozwoju, w którym cenimy relacje i wartości budujące wspólny sukces
    • Środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy, doskonaleniu procesów i narzędzi pracy
    • Pracę hybrydową
    • Motywacyjno-efektywnościowy system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + premia)
    • Zróżnicowany pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie